“Konkurs na najpiękniejszy różaniec”.

“Październik jest w Kościele Katolickim miesiącem szczególnej modlitwy – różańca. Mając to na uwadze, katecheci zorganizowali w naszej szkole “Konkurs na najpiękniejszy różaniec”. Uczniowie konkurowali w dwóch kategoriach wiekowych – od “zerówki” do III klasy oraz od IV do VIII klasy. Zaskakująca była zarówno liczba prac – blisko 50 różańców – jak też kreatywność naszych uczniów. Wybranie zwycięzców było nie lada wyzwaniem. Po długich namysłach wyłonieni zostali:
W klasach 0-3:
1. miejsce – Emilia Kuźma, III B
2. miejsce – Aleksandra Szczerek, III A
3. miejsce – Dawid Michałowski, III C
W klasach 4-8:
1. miejsce – Przemysław Tarkowski, kl. IV A
2. miejsce – Oliwia Kocak, kl. IV C
3. miejsce – Wiktoria Wereda, kl. VII B
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac i życzymy, aby różaniec stawał się w ich życiu żywą modlitwą. Niech Maryja otacza Was swoją opieką!
Organizatorami konkursu byli: Aneta Szlendak, ks. Marcin Sulej, Dorota Cymbalińska oraz Katarzyna Janusiewicz”