“Konkurs – Kangur Matematyczny”
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”, który odbył się w marcu bieżącego roku.
Kwiatek Edyta – wynik bardzo dobry
Staniec Wojciech – wyróżnienie
Król Stanisław – wyróżnienie
Klarman Antoni – wyróżnienie
Michałek Mikołaj – wyróżnienie
Kwiatek Patrycja – wyróżnienie
Klarman Marcin – wyróżnienie
Konkurs cieszy się dużą popularnością i każdego roku gromadzi tysiące uczestników z całej Polski. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz popularyzacja logicznego myślenia wśród dzieci i młodzieży.
Gratulacje.
