“Konkurs – Kangur Matematyczny”

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”, który odbył się w marcu bieżącego roku.

Kwiatek Edyta – wynik bardzo dobry

Staniec Wojciech – wyróżnienie

Król Stanisław – wyróżnienie

Klarman Antoni – wyróżnienie

Michałek Mikołaj – wyróżnienie

Kwiatek Patrycja – wyróżnienie

Klarman Marcin – wyróżnienie

Konkurs cieszy się dużą popularnością i każdego roku gromadzi tysiące uczestników z całej Polski. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz popularyzacja logicznego myślenia wśród dzieci i młodzieży.

Gratulacje.