Konkurs czytelniczy z języka angielskiego

W dniu 16.04.2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy z języka angielskiego. Uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami na rozumienie tekstu czytanego. Zwyciężyły uczennice klas ósmych: Lena Jarosz i Magda Pietrasik. Drugie miejsce przypadło Natalii Lubaszce z 8a i Lenie Serbista z 7a. Na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Miszczak z klasy 7c. Gratulujemy umiejętności językowych i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!