Rozstrzygnięcie gminnego konkursu – “Kartka Świąteczna”.

W poniedziałek  18.12.2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu  na Najpiękniejsza Kartkę Świąteczną. Uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli udział w tym konkursie, pod opieką wychowawcy świetlicy szkolnej udali się do gminy po odbiór nagród. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami. Z naszej szkoły II miejsce zajęła  uczennica Hanna Kornacka z klasy II a, a III miejsce Olivier Dzik uczeń z klasy IV b. Przyznano również wyróżnienia Aleksandrowi Staszowskiemu z klasy I a, Fabianowi Grabowskiemu z klasy IV a oraz Janowi Kłopotowskiemu z klasy V b. Wszystkie kartki świąteczne zostały wyeksponowane w naszej gminie w sali konferencyjnej.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!