Warsztaty literackie z Grupą “Witraż”.

W dniach od 27 do 28 marca uczennice naszej szkoły – Maria Niedziałek, Iga Mućko i Maja Podlipniak brały udział  na warsztatach literackich, które odbywały się w Domu Pracy Twórczej Reymontówka. Warsztaty były prowadzone przez grupę literacką „Witraż”. Dziewczynki podczas zajęć nauczyły się pisać wiersze, miały możliwość zwiedzenia budynków znajdujących się w parku Reymontówki, oraz wysłuchały ciekawych historii z nim związanych. Brały również udział w „Slamie Poetyckim”, który nauczył ich odwagi przed publicznym wygłaszaniem swoich  prac. Do szkoły wróciły bardzo zadowolone i chętnie podzieliły się pozytywnymi wspomnieniami z paniami od języka polskiego i kolegami z klas. Zachęcamy młodsze dzieci do brania udziału w takich wydarzeniach, ponieważ są one rozwijające i pozwalają na nowe doświadczenia. Kolejne warsztaty ZA ROK…. Już dzisiaj możecie się zgłaszać do pani Iwony Miszczak, która jest koordynatorem w naszej szkole.