Teatr Kurtyna z Krakowa- spektakle profilaktyczne.

Dnia 24.11.2022 r. gościliśmy w naszej szkole aktorów z Teatru Kurtyna z Krakowa. Przygotowali dla naszych uczniów trzy spektakle profilaktyczne z podziałem na kategorie wiekowe. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III uczestniczyli w spektaklu „Mapa skarbów”, klasy IV-IV “Przesłuchanie”, a młodzież z klas VII-VIII “Nowy trend”.
Dla uczniów klas starszych przygotowana została również prelekcja dotyczącą zagrożeń związanych z uzależnieniami – dopalaczami, alkoholem, papierosami oraz konsekwencji wynikających z uzależnienia od urządzeń multimedialnych. Uczniom przypomniano o odpowiedzialności za umieszczanie zdjęć, komentarzy i innych treści w sieci.

Spektakle zostały sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotuniu, za ci bardzo serdecznie dziękujemy.