Szkolny piknik z okazji Dnia Dziecka.

Dnia 8 czerwca 2022 r. w środę w naszej szkole odbył się Szkolny Piknik z okazji Dnia Dziecka.
W programie imprezy zaplanowano liczne działania sportowe, konkursy i rozgrywki adresowane do wszystkich uczestników, m. in.: rzut ringo, przelot dronem, przeciąganie liny, tenis stołowy, bieg ze szklanką z wodą, kalambury z literatury, bieg do mety z piłeczką na łyżeczce, quiz z wiedzy o życiu szkoły, wyścig w workach, latający dywan. Mogliśmy także podziwiać występy artystyczne naszych uczniów, a mianowicie pokazy taneczne oraz występy muzyczne.
Rada Rodziców zapewniła dla wszystkich kiełbaski z grilla, ciasto, napoje, lody, a także watę cukrową oraz popcorn.
Wszyscy uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w imprezie, wspaniała zabawa towarzyszyła do końca Pikniku Szkolnego.