4.05.2019 r. – wycieczka do Teatru “Sabat”.

W dniu 04.05.2019 uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Bohdana Arcta w Kotuniu wyjechali na wycieczkę.Zbiórka była o godzinie 10:45 przy budynku szkoły. Chwilę po godzinie 11 autokar ruszył w trasę. W wycieczce uczestniczyły osoby z klasy 3 gimnazjum oraz klasy 7.

Około godziny 13 młodzież była już w teatrze „SABAT”  w Warszawie. O godzinie 13:30 rozpoczął się spektakl przedstawiający komedie Aleksandra Fredry pod tytułem „Zemsta”. Występ trwał ponad 90 minut. Był bardzo ciekawy i śmieszny. Aktorzy wspaniale wczuli się w rolę swoich bohaterów i pokazali jak świetną rozrywką może być teatr. Młodzież  byłazadowolona i rozbawionażartami i gagami jakie zaoferowała im „Zemsta”.

O godzinie 15:30 autokar pojechał pod restaurację fast food KFC, gdzie uczniowie mogli zjeść i zregenerować siły.

Ostatnią ale chyba najciekawsza dla uczniów atrakcja był Hangar 646 tzw. park trampolin. O 16:30 byli już na miejscu i przygotowywali się do wejścia. O 17:00 przyszedł trener i puścił film z zasadami korzystania z parku. Następnie zrobił z młodzieżą rozgrzewkę aby nikomu nic się nie stało podczas zabawy. Do godziny 18:00 wycieczkowicze skakali na trampolinach. Potem wrócili do sztabu gdzie mogli się przebrać i odpocząć. Około godziny 18:30 autokar wyjechał w drogę powrotną do Kotunia. Po 70 minutach jazdy bus zajechał pod szkołę. Tam wszyscy wysiedli i  rozeszli się do domów.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana i ciekawa. Po śmiesznym spektaklu w teatrze młodzież mogła się wyszaleć na trampolinach. Moim zdaniem wyjazd był warty swojej ceny jak i poświęconego czasu.

No Images found.