12.11.2019 r. – Konkurs fotograficzny PATRIOTA 2019.

Konkurs fotograficzny PATRIOTA 2019

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie patriotycznym , zorganizowanym przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Wykonali fotografie o tematyce patriotycznej prezentując miejsca związane z historią i ważnymi wydarzeniami oraz sposobami zachowania pamięci o historii naszego regionu.

W konkursie wzięli udział   uczniowie: Jakub Gruszka , Kacper Troć , Weronika Rozbicka, Kamil Krupa, Mateusz Kokoszka, Marta Michałowska, Natalia Filipowicz i Igor Izdebski oraz nauczyciele : p. Adam Jaworski i p. Barbra Todorska. Konkurs był przykładem patriotyzmu, lekcji historii oraz pamięci o tożsamości narodowej.

Opiekunami naszych uczniów byli nauczyciele: Barbara Todorska i Adam Jaworski

 

http://www.siedlce.caritas.pl/index.php/aktualnosci/items/konkursy-patriota-2019-rozstrzygniete.html